Havaalanı Transfer Nedir?

havaalanı transfer nedir nasıl yapılır

Havaalanı Transfer Nedir? Nasıl Yapılır?

Havaalanı Transfer Nedir? Nasıl Yapılır? başlıklı bu yazımızda tüm cevapları bulabilirsiniz. Hatta merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Havaalanı transfer hizmeti; bulunduğunuz herhangi bir adresten havaalanına gitmek için veya havaalanından istediğiniz herhangi bir adrese ulaşımınızı sağlayan, taksi gibi işleyen fakat daha uygun fiyatlarla ve çoklu araç seçenekleri sunan hizmettir.

Havaalanı transferleri büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İstenilen saatte sizi havaaalnından karşılayan özel şöförünüz, istediğiniz bir araçla hiç beklemeden ve taksiden daha ucuz fiyata gitmeniz gereken adrese ulaştırmaktadır.

Havaalanı transfer nedir? Havaalanı transfer nasıl yapılır? Bu ve benzeri bir çok konunun cevaplarını Seyahat & Tatil kategorimizde bulabilirsiniz.

Transfer hizmetleri sadece havalimanları için geçerli değildir. İstediğiniz adresten, başka bir lokasyona da yapılabilir, başka bir ilden yine farklı bir ile yolculuklarınızı da transfer firmalarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Havaalanı transferi için yada herhangi bir transfer hizmeti için firmaların web sitelerinden rezervasyonlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Havaalanı transferi için telefonla da rezervasyon yapabilirsiniz.

Eğer havaalanından karşılanacaksanız, transfer hizmetini sağlayacak firmanın araç şöförü, elinde isminiz yazılı kartlarla havaalanında sizi karşılamaktadırlar.

Havaalanı transfer hizmeti yapan firmalarda farklı araçlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Kişi sayısına ve konfor tipine göre bir çok araç seçeneği yer almaktadır.

Sedan, coupe araçlar, SUV yada panelvanlar, midibüsler, minübüsler ve otobüsler transfer firmalarının bünyesinde bulunan araç seçenekleridir.

Havaalanı transfer hizmeti kullandığınızda, ön ödeme yapma zorunluluğunuz yoktur. Rezervasyonunuzu oluşturup, transfer işleminiz gerçekleştiğinde şöföre nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Havaalanı transfer firmaları Türkiye’nin tüm havaalanlarında hizmet vermektedirler.

Nasıl hizmet alacağınız konusunu örneklendirmek gerekirse;

Havaalanı transfer nedir? Havaalanı transfer nasıl yapılır? sorularına cevap verdik şimdi de bir örnekle pekiştirelim.

İstanbul‘dan iş yada tatil için Marmaris‘e yolculuk yapacaksınız, bunun için havayolunu kullanacaksanız 2 alternatifiniz mevcuttur. Milas – Bodrum Havaalanı ve Dalaman Havaalanı. daha yakın olan Dalaman‘ı tercih ettiğinizi varsayarak; İstanbul Havaalanı‘nından, Dalaman Havaalanı‘na gelip buradan Marmaris’e konaklayacağınız adrese gideceksiniz.

Uçuş bilgileriniz ile birlikte Dalaman Marmaris Transfer hizmeti için Medusa Transfer firmasının web sitesinden yada telefonla arayarak veya Whatsapp ve Telegram gibi uygulamalardan mesaşlaşarak, istediğiniz konforda, bagaj sayısı ve kişi sayısı özelliklerinde aracınızı seçerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon sırasında uçuş bilgilerinizi bildirmenizi isteyeceklerdir. Verdiğiniz uçuş bilgilerini Medusa Transfer, sistemden takip edip sizi havaalanında karşılayacaktır. Kolay tanıyabilmeniz için şöför, elinde ad ve soyadınızın yazılı olduğu pankartla sizi bekliyor olacaktır. Varsa, bagajlarınızı araca yükleyip, sizi gitmek istediğiniz adrese götürecektir.

Ayrıca Dalaman Transfer hizmeti veren Medusa Transfer firmasında, bebek koltuğu ve çocuk koltukları talebinize göre ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Transferler, sadece havaalanlarıyla sınırlı değildir. Ailenizle veya arkadaşlarınızla yapacağınız her türlü şehir içi ve şehirdışı gezi, seyahat ve tüm ulaşımlarınız için yapılmaktadır. Bulunduğunuz adresten alınıp, gitmek istediğiniz lokasyona sizi götürecek hatta istediğiniz kadar sizi bekleyip tekrar geri götürebilmektedirler.

Güvenle tercih edebileceğiniz havaalanı transfer hizmetleri TURSAB belgeli firmalar tarafından gerçekleştirilen, şöförlü araç kiralama hizmetidir.

Bu yazımızda, havaalanı transfer nedir? Havaalanı transfer nasıl yapılır? sorularını açıklamaya çalıştık. Yorumlarınızı esirgemeyip, bir çok konuda bilgi ve anlatımlar yaptığımız Oku Gari web sayfamızı her zaman ziyaret etmenizi rica ederiz.

Şimdiden iyi yolculuklar…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*