BİM’den Ucuz Televizyon Alınır mı? Dijitsu DJTV321

BİM’den Ucuz Televizyon Alınır mı? Dijitsu DJTV321 Led Tv İncelemesi

BİM’den Ucuz Televizyon Alınır mı? Dijitsu DJTV321 Led Tv İncelemesi

BİM’den Ucuz Televizyon Alınır mı? Dijitsu DJTV321, başlıklı yazımızda; ucuz televizyon modelleri alınabilir mi? Sorun çıkartır mı? Ucuz televizyonlarda, üstün teknoloji televizyonlardaki özellikleri nasıl kullanabiliriz? sorularına cevap bulacaksınız.

BİM’den 749 TL’ye satılan televizyon uygun mu?

Günümüzde teknolojik ürünler çoğaldıkça ve yeni teknolojili ürünler piyasaya çıktıkça teknolojik ürünlerin fiyatları her geçen gün artmaktadır. Televizyonların fiyatları da aynı oranda yükselmeye devam ediyor.

En ucuz televizyon Dijitsu DJTV321 özellikleri neler?
Televizyon beklentisini rahatça karşılayan Dijitsu televizyon, 749 TL’lik fiyatıyla, ucuz bir Led Tv olma özelliğine sahip..

Dijitsu DJTV321 inceleme

Dijitsu DJTV321 Led Televizyon, HD çözünürlüğüne sahip ekranıyla fiyat bakımından gayet idealdir. 1366 X 768p çözünürlüğü olan bu LED ekran 32 inç, (81cm) boyutundadır.

Bu televizyon için harici bir uygu alıcısına ihtiyacınız yoktur. Dijitsu DJTV321 Led Tv’de dahili uydu alıcısı mevcuttur. Anten kablosunu takarak istediğiniz uydu kanallarını ve modül yuvası sayesinde, şifreli (ücretli) uydu platformlarını (Digiturk, Dsmart, Tivibu v.b.) izleyebilirsiniz. HDMI çıkışları, USB girişi mevcuttur.

Dijitsu DJTV321 Led Tv’de Smart Tv akıllı özellikler yoktur. Ethernet çıkışı yada wifi özelliği de mevcut değildir. İnternete bağlanmak yada uygulamalar üzerinden tv izlemek (Iptv, Netflix, Phu v.b.) için Android Box cihaz alıp akıllı televizyona dönüştürebilirsiniz. Android Box hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayarak yazımızı inceleyebilirisiniz.

BİM’den Ucuz Televizyon Alınır mı? Dijitsu DJTV321, Led Tv İncelemesi

Televizyonun USB girişi sayesinde, USB belleğe yüklediğiniz filmleri, videoları, müzikleri ve fotoğrafları Dijitsu DJTV321 Led televizyonda izleyebilirsiniz.

Kullanımı rahat, arayüzü kolay ve anlaşılır özelliklerde. Kumandasıyla bir çok işlevi tek tuşla gerçekleştirebiliyorsunuz, menüsü oldukça basit ve kullanışlı. BİM’den Ucuz Televizyon Alınır mı? Dijitsu DJTV321, Led Tv incelemesinin sonuna geldik.

Dijitsu DJTV321 Led Televizyon BİM’de 749 TL fiyatla satışa sunulmuş. Aynı televizyonu internette farklı mağazalardan 800 – 900 TL bandında bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Elektronik, Televizyon, Uydu v.b konular için “Elektronik” kategorimize göz atabilirsiniz. Elektronik dünyasıyla ilgili bir çok makalemizin yer aldığı kategoriyi incelemek isterseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

“BİM’den Ucuz Televizyon Alınır mı? Dijitsu DJTV321” başlıklı bu yazımızda, unuttuğumuz, eksik bıraktığımız yada sizin öğrenmek istediğiniz bilgiler ve anlatımlar olabilir. Bunları yoruma yazarsanız memnuniyetle cevaplarız ve yazımızı verdiğiniz bilgiler doğrultusunda güncelleyebiliriz.

Her konuda bilgiler bulabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz Oku Gari sayfamızı yanlız bırakmamanızı ve yorumlarınızı esirgememenizi diliyoruz.

Hoşçakalın…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*